[ATV PAZARI] sitenizde teknik bir sorun yaşanmaktadır.

Selamlar!

WordPress 5.2’den beri, bir eklentinin veya temanın sitenizde önemli bir hataya neden olduğunu algılayan ve bu otomatik e-posta ile sizi bilgilendiren yerleşik bir özellik var.

Bu durumda, WordPress eklentilerinizden birinde bir hata yakaladı, Classified Listing.

İlk önce, web sitenizi (https://atvpazari.com/) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin. Ardından, hatanın yakalandığı sayfayı (https://atvpazari.com/wp-admin/edit.php?post_type=rtcl_payment) ziyaret edin ve görünür sorunları kontrol edin.

Lütfen bu konuyu daha ayrıntılı araştırmanıza yardımcı olması için servis sağlayıcınız ile iletişime geçin.

Siteniz bozuk görünüyorsa ve yönetim paneline normal şekilde erişemiyorsanız, WordPress artık özel bir “kurtarma moduna” sahiptir. Bu, kontrol panelinize güvenle giriş yapmanızı ve daha fazla araştırma yapabilmenize olanak sağlar.

https://atvpazari.com/wp-login.php?action=enter_recovery_mode&rm_token=NeHjqagTsMmDTVL7Dwvkmk&rm_key=aFdZvVDSKnhJtY2rFHQiQ9

Sitenizi güvende tutmak için bu bağlantının süresi 1 gün tarihinde dolacaktır. Bununla birlikte endişelenmeyin; hata, süre dolduktan sonra tekrar oluşursa, size yeni bir e-posta gönderilecektir.

Bu konuda yardım ararken, aşağıdaki bilgilerden bazıları sizden istenebilir:
WordPress sürüm 5.7.2
Kullanılan tema: Astra (sürüm 3.4.2)
Kullanılan eklenti: Classified Listing (sürüm 1.3.16)
PHP sürüm 7.4.16

Hata detayları
===============
/var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-content/plugins/classified-listing/app/Controllers/Admin/Meta/PaymentColumn.php dosyasının 68 satırında E_ERROR tipinde bir hata oluştu. Hata iletisi: Uncaught Error: Call to a member function getType() on bool in /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-content/plugins/classified-listing/app/Controllers/Admin/Meta/PaymentColumn.php:68
Stack trace:
#0 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php(292): Rtcl\Controllers\Admin\Meta\PaymentColumn->payment_custom_column_content()
#1 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-includes/class-wp-hook.php(316): WP_Hook->apply_filters()
#2 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-includes/plugin.php(484): WP_Hook->do_action()
#3 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-admin/includes/class-wp-posts-list-table.php(1282): do_action()
#4 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-admin/includes/class-wp-list-table.php(1447): WP_Posts_List_Table->column_default()
#5 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-admin/includes/class-wp-posts-list-table.php(1315): WP_List_Table->single_row_columns()
#6 /var/www/vhosts/atvpazari.com/httpdocs/wp-admin/includes/class-wp-posts-list-table.php(750): WP_Posts

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Merhaba! Size nasıl yardım edebiliriz?