Gizlilik Politikası

www.atvpazari.com kişisel verilerinizi, web sitesindeki deneyimlerinizi desteklemek ve daha iyi hizmet vermek amacıyla değerlendirmektedir. Kişisel verileriniz www.atvpazari.com tarafından üçüncü bir kişi, kurum ya da başka bir amaçla paylaşılamaz ve kullanılamaz.

Aşağıdaki maddeler sitemizdeki bilgi toplama ve dağıtımını kapsamaktadır.

  • Sitemiz üzerinden yayma ve çoğaltma yapılması yasaktır. Kopyalandığı takdirde sitede belirtilen şartlara uygun yapılmalıdır.
  • Web sitesindeki yorumlar, görüş ve düşüncelerin bütünü kullanıcıya aittir. Bu görüş ve düşüncelerin tümünden www.atvpazari.com sorumlu tutulamaz.
  • Web sitesinde bulunan makale, görüntü, resim, program ve doküman ürünlerinin telif haklarına sahip olmakta ve kaynak gösterilmesi için dahi yazılı iznin olması gerekmektedir.
  • Kişinin kimliğinin doğrulanması, kullanıcının sisteme girdikleri sırada ya da gereken durumlarda gerekmektedir. Sistemimiz içinde toplanan bu bilgiler, ziyaretçi hareketlerinin takip edilmesi, kişiye özel içerik sağlanması amacı ve reklam veren kuruluşlar/sponsorlarla yapılan anlaşmalar doğrultusunda kullanılacaktır.

Güvenlik

Sitemiz şifrelenmiş alanda korunmaktadır. Bunun nedeni olarak ise, site üzerindeki bilgilerin başkası tarafından izinsiz kullanılıp bilgi kaybını oluşturmasını engellemektir. www.atvpazari.com,  bilgilerin gereklilik halinde ulaşılması amacı ile SSL sertifikasına sahiptir. SSL, kredi kartı sahtekârlığının tespit edilerek önlenmesi ve müşteri bilgilerinin doğrulanması amacıyla kullanılır.

Whatsapp Destek
Whatsapp Destek
Merhaba! Size nasıl yardım edebiliriz?